-11%


Uğur USS 160 DTK
0 out of 5
38.372,00 ₺ Orijinal fiyat: 38.372,00 ₺.34.214,00 ₺Şu andaki fiyat: 34.214,00 ₺.
Tek Kapılı Mini Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 160 DTK
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 160 DTK
Tek Kapılı Mini Dikey Şişe Soğutucu
- Aydınlatmalı kanopi
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Otomatik defrost
- Kendiliğinden kapanan kapı
- Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 51 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 2 Adet |
| Brüt Hacim | 154 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 230/50V/Hz |
| Genişlik | 59,5 cm |
| Derinlik | 51,6 cm |
| Yükseklik | 87 cm |
| Net Ağırlık | 42 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 516x414x768mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
















