

Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 out of 5
10/5lt. Dondurma Fıçıları
Availability: Stokta yok
Stok kodu: UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
Kategoriler: Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Fıçıları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 161 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Dondurma Kazanı Kapasitesi (Net/Adet) | 10/5lt. |
| Tabla Kalınlığı | 1020 mm |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-28°C |
| Genişlik | 135 cm |
| Derinlik | 61 cm |
| Yükseklik | 91,5 cm |
| Net Ağırlık | 155 |
| Ambalajlı Dış Boyut(GxDxY) | 1425x610x915 mm |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺.

















