-11%





Uğur USD 4045 BK
0 out of 5
66.959,00 ₺ Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺.
405lt. Süper Dondurucu
Stok kodu: USD 4045 BK
Kategoriler: Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USD 4045 BK
- Sağlık laboratuvarları ve gıda endüstrisi için özel olarak üretilmiştir
- -45°C’ye kadar soğutabilen güçlü yapı
- Elektronik termostat özelliği ve isteğe bağlı elektronik alarm
- 80 mm’lik izolasyon kalınlığı
Süper Soğutucu modellerini incelemek için Tıklayınız…
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 71 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 3 |
| Hacim | 405lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | -40/-45°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 150,4 cm |
| Derinlik | 70 cm |
| Yükseklik | 89,5 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 68 |
| fıjsdofja | 1340x440x705mm |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10 A
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
42.250,00 ₺Orijinal fiyat: 42.250,00 ₺.37.673,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.673,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları














