



Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 out of 5
10/1lt. Dondurma Fıçıları
Availability: Stokta yok
Stok kodu: UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
Kategoriler: Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
- R290 Çevreci Gaz
- 5 Yıl Garanti
- Tüm Gövde Poliüretan İzolasyon
- Ahşap Dış Kaplama
- Özel Tasarım Fıçı Kapakları
- İşletmenize Şıklık Katacak Tasarım
- Tekerlekli
- Ana Kazan 304 Krom paslanmaz Sac
- Banko 304 Krom Paslanmaz Sac
- Tulumba 304 Krom Paslanmaz Sac
- İki Gözden Altı Göze Kadar Sosluklu Ürün Çeşitliliği
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Fıçıları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 70 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Dondurma Kazanı Kapasitesi (Net/Adet) | 10/1lt. |
| Tabla Kalınlığı | 1020 mm |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-28°C |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Yükseklik | 95 cm |
| Net Ağırlık | 66 |
| Ambalajlı Dış Boyut(GxDxY) | 630x630x1050 mm |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺.














