-11%


Uğur UDD 560 BK
0 out of 5
42.957,00 ₺ Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺.
Blok Kapaklı Derin Dondurucu
Stok kodu: UDD 560 BK
Kategoriler: Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 560 BK
- Ayarlanabilir termostat
- Sağlam gövde yapısı
- Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı
- Kolay ve esnek konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek
- 6 farklı model seçeneği
- Bakım gerektirmeyen dahili kondanser
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Blok kapaklı ticari derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 66 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 5 |
| Standart Sepet Sayısı | 2 Adet |
| Brüt Hacim | 469lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | -18/-23°C |
| Genişlik | 150,4 cm |
| Derinlik | 69,5 cm |
| Yükseklik | 89,5 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 61 |
| fıjsdofja | 1380x480x725mm |
| Enerji Tüketimi (Kwh/Yıll) | 547,5 |
| Soğutucu Gaz | R600a |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺.














