-11%


Uğur UDD 600 B2K
0 out of 5
72.402,00 ₺ Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺.
Blok Kapaklı Derin Dondurucu
Stok kodu: UDD 600 B2K
Kategoriler: Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 600 B2K
- Ayarlanabilir termostat
- Sağlam gövde yapısı
- Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı
- Kolay ve esnek konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek
- 6 farklı model seçeneği
- Bakım gerektirmeyen dahili kondanser
Diğer 2 kapaklı modeli incelemek için Tıklayınız…
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 118 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 5 |
| Standart Sepet Sayısı | 3 Adet |
| Brüt Hacim | 667lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | -18/-23°C |
| Genişlik | 205,5 cm |
| Derinlik | 71,5 cm |
| Yükseklik | 83,3 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 97,5 |
| Enerji Tüketimi (Kwh/Yıll) | 4,9 |
| Soğutucu Gaz | R600a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10 A
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
42.250,00 ₺Orijinal fiyat: 42.250,00 ₺.37.673,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.673,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺.















