-11%


Uğur UDD 660 B2K
0 out of 5
63.294,00 ₺ Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺.
Blok Kapaklı Derin Dondurucu
Stok kodu: UDD 660 B2K
Kategoriler: Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 660 B2K
- Ayarlanabilir termostat
- Sağlam gövde yapısı
- Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı
- Kolay ve esnek konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek
- Bakım gerektirmeyen dahili kondanser
Diğer 2 kapaklı modeli incelemek için Tıklayınız…
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 73 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 5 |
| Standart Sepet Sayısı | 3 Adet |
| Brüt Hacim | 565lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | -18/-23°C |
| Genişlik | 180,4 cm |
| Derinlik | 69,5 cm |
| Yükseklik | 89,5 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 68 |
| fıjsdofja | 1680x480x725mm |
| Enerji Tüketimi (Kwh/Yıll) | 638,75 |
| Soğutucu Gaz | R600a |
İlgili ürünler
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları















