-11%




Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 out of 5
78.870,00 ₺ Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺.
Blok Kapaklı Derin Dondurucu
Stok kodu: UDD 600 BK KROM R24
Kategoriler: Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 600 BK KROM R24
- Sebze ve et ürünlerini uzun süre taze tutabilmek için hızlı ve yüksek dondurma kapasitesi
- Bakım gerektirmeyen dahili kondenser
- Entegre kilit mekanizmalı kapak tutacağı
- Sağlam gövde yapısı
- Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Blok kapaklı ticari derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 118 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 5 |
| Standart Sepet Sayısı | 3 Adet |
| Brüt Hacim | 667lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | -18/-23°C |
| Genişlik | 205,5 cm |
| Derinlik | 71,5 cm |
| Yükseklik | 83,3 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 97,5 |
| fıjsdofja | 1935x510x682mm |
| Enerji Tüketimi (Kwh/Yıll) | 1788,5 |
| Soğutucu Gaz | R600a |
İlgili ürünler
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺.















