

Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 out of 5
10/2lt. Dondurma Fıçıları
Availability: Stokta yok
Stok kodu: UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
Kategoriler: Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Fıçıları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 137 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Dondurma Kazanı Kapasitesi (Net/Adet) | 10/2lt. |
| Tabla Kalınlığı | 1020 mm |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-28°C |
| Genişlik | 164 cm |
| Derinlik | 61 cm |
| Yükseklik | 91,5 cm |
| Net Ağırlık | 120 |
| Ambalajlı Dış Boyut(GxDxY) | 1715x680x1050 mm |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10 A
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
42.250,00 ₺Orijinal fiyat: 42.250,00 ₺.37.673,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.673,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺.















