

Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 out of 5
10/4lt. Dondurma Fıçıları
Availability: Stokta yok
Stok kodu: UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
Kategoriler: Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Fıçıları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 171 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Dondurma Kazanı Kapasitesi (Net/Adet) | 10/4lt. |
| Tabla Kalınlığı | 1020 mm |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-28°C |
| Genişlik | 193 cm |
| Derinlik | 61 cm |
| Yükseklik | 91,5 cm |
| Net Ağırlık | 152 |
| Ambalajlı Dış Boyut(GxDxY) | 2005x680x1050 mm |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.














