-11%






Uğur UBM 30
0 out of 5
116.062,00 ₺ Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺.
10-12 kg Buz Makinesi
Stok kodu: UBM 30
Kategoriler: Buz Makinaları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UBM 30
- Farklı ihtiyaçlara cevap veren dört değişik model seçeneği
- Su şebekesine doğrudan bağlantı imkanı
- Paslanmaz çelik dış gövde
- Erişimi kolay kapak
- Drenaj borusuna doğrudan bağlantı imkanı
Diğer buz makinesi modellerini incelemek için Tıklayınız…
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 48 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Tek Döngüdeki Buz Kapasitesi | 24 Adet |
| Buz Ağırlığı | 20-25 gr |
| Buz Depolama Kapasitesi | 10-12 kg |
| Depolanabilen Buz Adedi | 425 |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Buz Yapma Kapasitesi(20°C Ortam ve 15°C Su Sıcaklığında) | 32kg/24 h |
| Genişlik | 52 cm |
| Derinlik | 5cm, 62 |
| Yükseklik | 66 cm |
| Net Ağırlık | 46 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 10, 8 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları














