-11%










Uğur UBM 60
0 out of 5
137.033,00 ₺ Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺.
20-24 kg Buz Makinesi
Stok kodu: UBM 60
Kategoriler: Buz Makinaları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UBM 60
- Farklı ihtiyaçlara cevap veren dört değişik model seçeneği
- Su şebekesine doğrudan bağlantı imkanı
- Paslanmaz çelik dış gövde
- Erişimi kolay kapak
- Drenaj borusuna doğrudan bağlantı imkanı
Diğer buz makinesi modellerini incelemek için Tıklayınız…
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 65 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Tek Döngüdeki Buz Kapasitesi | 32 Adet |
| Buz Ağırlığı | 20-25 gr |
| Buz Depolama Kapasitesi | 20-24 kg |
| Depolanabilen Buz Adedi | 850 |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Buz Yapma Kapasitesi(20°C Ortam ve 15°C Su Sıcaklığında) | 48kg/24 h |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 5 cm, 56 |
| Yükseklik | 88 cm |
| Net Ağırlık | 63 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 14, 5 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10 A
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
42.250,00 ₺Orijinal fiyat: 42.250,00 ₺.37.673,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.673,00 ₺.















