

Uğur UDM 5 MF AHŞAP
0 out of 5
10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 5 MF AHŞAP
- R290 Çevreci Gaz
- 5 Yıl Garanti
- Tüm Gövde Poliüretan İzolasyon
- Ahşap Dış Kaplama
- Özel Tasarım Fıçı Kapakları
- İşletmenize Şıklık Katacak Tasarım
- Tekerlekli
- Ana Kazan 304 Krom paslanmaz Sac
- Banko 304 Krom Paslanmaz Sac
- Tulumba 304 Krom Paslanmaz Sac
- İki Gözden Altı Göze Kadar Sosluklu Ürün Çeşitliliği
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Fıçıları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 144 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Dondurma Kazanı Kapasitesi (Net/Adet) | 10/3lt. |
| Tabla Kalınlığı | 1020 mm |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-28°C |
| Genişlik | 164 cm |
| Derinlik | 61 cm |
| Yükseklik | 91,5 cm |
| Net Ağırlık | 136 |
| Ambalajlı Dış Boyut(GxDxY) | 1660x640x1050 mm |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.















