-11%


Uğur USS 100 DSCL
0 out of 5
44.469,00 ₺ Orijinal fiyat: 44.469,00 ₺.39.651,00 ₺Şu andaki fiyat: 39.651,00 ₺.
Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 100 DSCL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 100 DSCL
Dikey Şişe Soğutucu
- Aydınlatmalı kanopi
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Otomatik defrost
- Kendiliğinden kapanan kapı
- Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 51 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 3 Adet |
| Brüt Hacim | 100 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 65 cm |
| Derinlik | 40,5 cm |
| Yükseklik | 94 cm |
| Net Ağırlık | 45,5 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 560x260x632mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺.
















