-11%


Uğur USS 440 DTKL
0 out of 5
53.957,00 ₺ Orijinal fiyat: 53.957,00 ₺.48.111,00 ₺Şu andaki fiyat: 48.111,00 ₺.
Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 440 DTKL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 440 DTKL
Dikey Şişe Soğutucu
- -18°C ile -23°C arasında soğutma
- Statik soğutma
- Cam kapılı modellerde dondurma ve dondurulmuş gıdalar için mükemmel sunum
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Daha yüksek ürün depolama kapasitesi sağlayan geniş raf aralığı
- Aydınlatmalı kanopi seçeneği
- Temperli cam kapı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 112 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 5 Adet |
| Brüt Hacim | 469 lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 68 cm |
| Derinlik | 65,5 cm |
| Yükseklik | 209 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 101 |
| fıjsdofja | 585x495x1515mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.
















