-11%


Uğur USS 420 DTK LEAN
0 out of 5
51.832,00 ₺ Orijinal fiyat: 51.832,00 ₺.46.217,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.217,00 ₺.
Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 420 DTK LEAN
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 420 DTK LEAN
Dikey Şişe Soğutucu
- Mükemmel ürün görünürlüğünü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Servis maliyetlerini azaltan, bakım gerektirmeyen tel kondenser
- 2 adet ayarlanabilir ayak ve 2 adet tekerlek
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 97 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 5 Adet |
| Sıcaklık Aralığıı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 230/50V/Hz |
| Genişlik | 59,5 cm |
| Derinlik | 67 cm |
| Yükseklik | 201,3 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 86 |
| fıjsdofja | 505x500x1706mm |
| Soğutucu Gaz | R600 |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺.














