-11%


Uğur USS 1000 DSCL
0 out of 5
109.294,00 ₺ Orijinal fiyat: 109.294,00 ₺.97.453,00 ₺Şu andaki fiyat: 97.453,00 ₺.
Çift Kapılı Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 1000 DSCL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 1000 DSCL
Çift Kapılı Dikey Şişe Soğutucu
- Aydınlatmalı kanopi seçeneği
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
- Analog veya dijital termometre seçeneği
- Kapı kilidi seçeneği
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 160 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 4+1 Adet |
| Brüt Hacim | 795 lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 100 cm |
| Derinlik | 74,2 cm |
| Yükseklik | 200 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 150 |
| fıjsdofja | 890x572x1533mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺.
















