-11%




Uğur USP 85 5SA
0 out of 5
43.822,00 ₺ Orijinal fiyat: 43.822,00 ₺.39.074,00 ₺Şu andaki fiyat: 39.074,00 ₺.
Arıtmalı Ticari Su Sebili
Stok kodu: USP 85 5SA
Kategoriler: Ticari Su Sebili, Sebiller, Su Arıtma Cihazları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USP 85 5SA

Ters Osmoz Teknolojisi
Su arıtmada en ileri sistem olan “Ters Osmoz” sayesinde içerisinde gözle görünmeyecek tortu, klor ve birçok farklı kirleticileri içeren yoğun su, istenmeyen bileşenlerden arıtılıp “az yoğun ve temiz” hale getirilir.
5 Aşamalı Filtrasyon
Şebekeden gelen su 5 farklı filtreyle arıtılarak, her an berrak ve lezzetli su hazır hale getirilir.
Uzun Ömürlü Fitreler
Hem maliyet tasarrufu hem de kullanım kolaylığı sağlayan uzun ömürlü filtreler.
Büyük Su Tankı
USP 85 5SA, 57 litre su tankı sayesinde işletmenizdeki en büyük yardımcınız olacak.
İşletmelere soğuk çözüm!
Net 57 litre su tankına sahip arıtmalı USP 85 5SA su sebili ihtiyacınız olan soğuk suyu sağlar.
Doğrudan su şebekesine bağlanabilme imkanı
Doğrudan su şebekesine bağlanarak ihtiyacınız olan her an soğuk su ihtiyacınızı karşılar.Ek bilgi
| Ağırlık | 56 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Hacim | 57lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +5/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 41 cm |
| Yükseklik | 138,5 cm |
| Net Ağırlık | 52 |
| Ambalajlı Dış Boyut(GxDxY) | 640x480x1420mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller
Uğur USP 2000 GDB
0 5 üzerinden10.396,00 ₺Ilık-Soğuk Gizli Damacanalı Su Sebili
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDG 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
26.671,00 ₺Orijinal fiyat: 26.671,00 ₺.23.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 23.999,00 ₺. - Sebiller, Ev Tipi Ürünler
Uğur USP 2000
0 5 üzerindenSoğuk-Ilık Üstten Damacanalı Su Sebili
7.865,00 ₺Orijinal fiyat: 7.865,00 ₺.6.749,00 ₺Şu andaki fiyat: 6.749,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺.














