

Uğur USP 2000 GDB
0 out of 5
10.396,00 ₺
Ilık-Soğuk Gizli Damacanalı Su Sebili
Stok kodu: USP 2000 GDB
Kategoriler: Ev Tipi Ürünler, Sebiller
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USP 2000 GDB
Ilık-Soğuk
Ürün Özellikleri

İster soğuk ister ılık!
Soğuk ya da ılık... 2 musluklu Uğur USP 2000 su sebili ile her mevsime uygun içme suyunuz hazır.

Soğuk suyunuz her an hazır!
Her an kullanıma hazır 2 litre soğuk su haznesi ile Uğur Sebil konforunu evinizde ya da ofisiz de yaşayabilirsiniz.

Gizli damacana özelliği
Gizli damacana özelliği ve damacanayı kolayca yerleştirebilmeye imkan sağlan USP 3410 GDG modeliyle kullanım kolaylığı sağlayın.
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız...
Ev tipi su sebilleri kategorisini incelemek için Tıklayınız...
Ek bilgi
| Ağırlık | 17 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 40 × 38,5 × 11,2 cm |
| Soğutma Gücü | 100 W |
| Soğuk Su Tank Hacmi | 3.6 LT. |
| Soğuk Su Sıcaklığı | ≤10℃ |
| Soğuk Su Tankı Malzemesi | SUS304 |
| Genişlik | 34 cm |
| Derinlik | 34 cm |
| Yükseklik | 106,5 cm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
| Şebeke Gerilimi | 220-240v~50/60HZ |
İlgili ürünler
- Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDG 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
26.671,00 ₺Orijinal fiyat: 26.671,00 ₺.23.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 23.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 362 DTK NFI DGT R65
0 5 üzerinden362 lt. No-Frost Buzdolabı
42.659,00 ₺Orijinal fiyat: 42.659,00 ₺.37.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T125B SLIM
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
6.899,00 ₺Orijinal fiyat: 6.899,00 ₺.5.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 5.499,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 463 D2K NF R66
0 5 üzerinden463lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
32.890,00 ₺Orijinal fiyat: 32.890,00 ₺.25.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 25.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 635 D2K NF DGT R65
0 5 üzerinden635 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
58.190,00 ₺Orijinal fiyat: 58.190,00 ₺.51.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Mikrodalga
Uğur UEF 25M SMD
0 5 üzerinden25 L Geniş İç Hacimli Solo Mikrodalga
6.941,00 ₺Orijinal fiyat: 6.941,00 ₺.5.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 5.499,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 540 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden535 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
42.792,00 ₺Orijinal fiyat: 42.792,00 ₺.36.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 36.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 650 D2K NF DGT R66
0 5 üzerinden58.190,00 ₺Orijinal fiyat: 58.190,00 ₺.51.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T85B
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
9.149,00 ₺Orijinal fiyat: 9.149,00 ₺.7.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 7.499,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDB 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
25.679,00 ₺Orijinal fiyat: 25.679,00 ₺.22.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 22.999,00 ₺.






















