






Uğur UES 680 D2K NF COMBI DGT R65
57.090,00 ₺ Orijinal fiyat: 57.090,00 ₺.46.990,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.990,00 ₺.
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UES 680 D2K NF COMBI DGT R65

10 Yıl Kompresör Garantisi Uğur’da
Enerji tasarrufunu ve performansı bir arada sunan Uğur’un yeni nesil inverter kompresörleriyle 10 yıl boyunca kesintisiz güvencenin tadını çıkarın.

Yiyecekleriniz Onunla Güvende
Uğur buzdolaplarının No-Frost özelliğiyle gıdalarınızı gönül rahatlığıyla saklayabilir, buzlanma gibi sıkıntıları asla yaşamazsınız.

Geniş Ailelerin Rahatlığını Düşünür
Geniş iç hacmiyle, geniş ailelerin vazgeçilmezi. Kalabalık bayramlardan, en özel günlerinize kadar kolaylıkla zengin sofralar kurmanızı sağlar, sonraki günler için sevdiğiniz tüm lezzetleri özenle saklar.

Kahvaltılık Bölmesi
Buzdolabınızda bulunan kahvaltılık bölmesi sayesinde farklı ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Bu bölmeyi derin dondurucunuzdan çıkarttığınız yiyeceklerinizi çözdürmede kullanabilir, süt ve süt ürünlerinizi uzun süre taptaze saklamakta kullanabilirsiniz.

Dijital Kontrol Paneli
Dokunmatik dijital kontrol paneliyle, dondurucunuzun soğukluğunu dilediğiniz gibi rahatça ayarlayabilirsiniz.

Multi-Air Hava Akışı
Buzdolabınızdaki soğuk hava Multi-Air Hava Akışı sayesinde tüm bölümlere dengeli olarak dağılır. Multi-Air Hava Akışı verimli bir soğutma sistemi sağlayarak buzdolabının her köşesini eşit soğutur ve yiyeceklerinizi daha uzun taze kalmasını sağlar.

Nem Kontrollü Sebzelik
Buzdolabınızdaki nem kontrolüne sahip sebzeliklerle ihtiyacınıza göre nem ve soğukluğu ayarlayabilirsiniz .

Güçlü LED İç Aydınlatma
Güçlü LED iç aydınlatma sayesinde buzdolabınıza hakim olun.

Hayata Renk Katar
Doğadan ilham alınarak tasarlanan, farklı renklerdeki seçenekleriyle dilediğiniz Uğur buzdolaplarına sahip olabilirsiniz.
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | E |
| Ürün Tipi | |
| Soğutma Sistemi | |
| Toplam Net Hacim | 680 lt. |
| Dondurucu Hacim | 199 lt. |
| Soğutucu Hacim | 481 lt. |
| Dış Yüzey | Beyaz |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Raf Tipi | Cam |
| Sıcaklık Aralığı | -16/-24°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | +2/+8°C |
| Genişlik | 83,5 cm |
| Derinlik | 71,8 cm |
| Yükseklik | 184,5 cm |
| Aydınlatma | Var |
| Kapı Yönü Değiştirme | Var |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 347 |
| İklim Sınıfı | SN/N/ST/T |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
İlgili ürünler
- Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDG 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
26.671,00 ₺Orijinal fiyat: 26.671,00 ₺.23.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 23.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 362 DTK NFI DGT R65
0 5 üzerinden362 lt. No-Frost Buzdolabı
42.659,00 ₺Orijinal fiyat: 42.659,00 ₺.37.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 435 D2K NF COMBI DGT R65
0 5 üzerinden435lt. Alttan Donduruculu Buzdolabı
40.591,00 ₺Orijinal fiyat: 40.591,00 ₺.33.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T86PS
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
13.620,00 ₺Orijinal fiyat: 13.620,00 ₺.12.399,00 ₺Şu andaki fiyat: 12.399,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 540 D2K NF DGT R65
0 5 üzerinden535 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
40.591,00 ₺Orijinal fiyat: 40.591,00 ₺.35.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 35.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 528 D2K NF DGT R65
0 5 üzerinden528lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
49.490,00 ₺Orijinal fiyat: 49.490,00 ₺.36.990,00 ₺Şu andaki fiyat: 36.990,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 650 D2K NF DGT R66
0 5 üzerinden58.190,00 ₺Orijinal fiyat: 58.190,00 ₺.51.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 304 D2K R65
0 5 üzerinden304lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
25.840,00 ₺Orijinal fiyat: 25.840,00 ₺.20.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 20.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Mikrodalga
Uğur UEF 20 BMD
0 5 üzerinden20lt. Geniş İç Hacimli Solo Mikrodalga
5.238,00 ₺Orijinal fiyat: 5.238,00 ₺.3.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 3.499,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 206 D2K R65
0 5 üzerinden206 lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
21.549,00 ₺Orijinal fiyat: 21.549,00 ₺.17.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 17.499,00 ₺.


















