-19%









Uğur UES 304 D2K R65
0 out of 5
25.840,00 ₺ Orijinal fiyat: 25.840,00 ₺.20.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 20.999,00 ₺.
304lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
Stok kodu: UES 304 D2K R65
Kategoriler: Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
- Değerlendirmeler (0)
Açıklama
Uğur UES 304 D2K R65

Işığıyla kolaylık sağlar
Buzdolabınızı açtığınız an otomatik yanan ışığıyla ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.
41dB ses seviyesiyle sessiz bir çalışma performansı sağlar.
Düşük ses seviyesiyle sessiz çalışır.Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | E |
| Ürün Tipi | |
| Soğutma Sistemi | |
| Toplam Net Hacim | 304 LT. |
| Dondurucu Hacim | 75 LT. |
| Soğutucu Hacim | 229 LT. |
| Dış Yüzey | Beyaz |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Raf Tipi | Cam |
| Raf Adedi | 4 |
| Sebzelik Adedi | 1 |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-25°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | +1/+10°C |
| Kullanım Paneli | Analog |
| Genişlik | 60 cm |
| Uzunluk | 60 cm |
| Yükseklik | 172 cm |
| Aydınlatma | Led |
| İklim Sınıfı | SN/N/ST |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 213 |
“Uğur UES 304 D2K R65” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
- Ev Tipi Ürünler, Mikrodalga
Uğur UEF 20 BMD
0 5 üzerinden20lt. Geniş İç Hacimli Solo Mikrodalga
5.238,00 ₺Orijinal fiyat: 5.238,00 ₺.3.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 3.499,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 680 D2K NFI COMBI DGT R65
0 5 üzerinden60.390,00 ₺Orijinal fiyat: 60.390,00 ₺.48.990,00 ₺Şu andaki fiyat: 48.990,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDB 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
25.679,00 ₺Orijinal fiyat: 25.679,00 ₺.22.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 22.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T86PS
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
13.620,00 ₺Orijinal fiyat: 13.620,00 ₺.12.399,00 ₺Şu andaki fiyat: 12.399,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 470 D2K NF DGT R65
0 5 üzerinden463 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
32.890,00 ₺Orijinal fiyat: 32.890,00 ₺.25.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 25.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 470 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden463 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
36.190,00 ₺Orijinal fiyat: 36.190,00 ₺.28.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 28.999,00 ₺. - Sebiller, Ev Tipi Ürünler
Uğur USP 2000
0 5 üzerindenSoğuk-Ilık Üstten Damacanalı Su Sebili
7.865,00 ₺Orijinal fiyat: 7.865,00 ₺.6.749,00 ₺Şu andaki fiyat: 6.749,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 635 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden635 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
60.390,00 ₺Orijinal fiyat: 60.390,00 ₺.52.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 52.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Mikrodalga
Uğur UEF 25M SMD
0 5 üzerinden25 L Geniş İç Hacimli Solo Mikrodalga
6.941,00 ₺Orijinal fiyat: 6.941,00 ₺.5.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 5.499,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 540 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden535 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
42.792,00 ₺Orijinal fiyat: 42.792,00 ₺.36.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 36.999,00 ₺.




















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.