-19%







Uğur UES 206 D2K R65
0 out of 5
21.549,00 ₺ Orijinal fiyat: 21.549,00 ₺.17.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 17.499,00 ₺.
206 lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
Stok kodu: UES 206 D2K R65
Kategoriler: Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
- Değerlendirmeler (0)
Açıklama
Uğur UES 206 D2K R65

Işığıyla kolaylık sağlarBuzdolabınızı açtığınız an otomatik yanan ışığıyla ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

40dB ses seviyesiyle sessiz bir çalışma performansı sağlar.Düşük ses seviyesiyle sessiz çalışır.
Ek bilgi
| Ağırlık | 41 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | E |
| Ürün Tipi | |
| Soğutma Sistemi | |
| Toplam Net Hacim | 206 LT. |
| Dondurucu Hacim | 37 lt. |
| Soğutucu Hacim | 169 lt. |
| Dış Yüzey | Beyaz |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Raf Tipi | Cam |
| Sebzelik Adedi | 1 |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-25°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | +1/+10°C |
| Kullanım Paneli | Analog |
| Genişlik | 54,5 cm |
| Uzunluk | 55,5 cm |
| Yükseklik | 143 |
| Kapı Açık Alarmı | Yok |
| Kapı Yönü Değiştirme | Var |
| Aydınlatma | Lamba |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 172 |
“Uğur UES 206 D2K R65” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
- Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 362 DTK NFI DGT R65
0 5 üzerinden362 lt. No-Frost Buzdolabı
42.659,00 ₺Orijinal fiyat: 42.659,00 ₺.37.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 528 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden528lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
51.691,00 ₺Orijinal fiyat: 51.691,00 ₺.37.980,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.980,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 540 D2K NF DGT R65
0 5 üzerinden535 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
40.591,00 ₺Orijinal fiyat: 40.591,00 ₺.35.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 35.999,00 ₺. - Sebiller, Ev Tipi Ürünler
Uğur USP 2000
0 5 üzerindenSoğuk-Ilık Üstten Damacanalı Su Sebili
7.865,00 ₺Orijinal fiyat: 7.865,00 ₺.6.749,00 ₺Şu andaki fiyat: 6.749,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Mikrodalga
Uğur UEF 25M SMD
0 5 üzerinden25 L Geniş İç Hacimli Solo Mikrodalga
6.941,00 ₺Orijinal fiyat: 6.941,00 ₺.5.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 5.499,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 421 D4K NFBC DGT R65
0 5 üzerinden421 Lt Dört Kapılı No-Frost Buzdolabı
71.390,00 ₺Orijinal fiyat: 71.390,00 ₺.67.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 67.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T125B SLIM
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
6.899,00 ₺Orijinal fiyat: 6.899,00 ₺.5.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 5.499,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 463 D2K NF R66
0 5 üzerinden463lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
32.890,00 ₺Orijinal fiyat: 32.890,00 ₺.25.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 25.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 421 D4K NFSC DGT R65
0 5 üzerinden421 Lt Dört Kapılı No-Frost Buzdolabı
71.390,00 ₺Orijinal fiyat: 71.390,00 ₺.67.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 67.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller
Uğur USP 2000 GDG
0 5 üzerindenIlık-Soğuk Gizli Damacanalı Su Sebili
11.656,00 ₺Orijinal fiyat: 11.656,00 ₺.10.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 10.999,00 ₺.




















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.