-11%


Uğur USM 19 TURUNCU
0 out of 5
40.881,00 ₺ Orijinal fiyat: 40.881,00 ₺.36.452,00 ₺Şu andaki fiyat: 36.452,00 ₺.
1 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
Stok kodu: USM 19 TURUNCU
Kategoriler: Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USM 19 TURUNCU
- Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
- Marka uygulaması yapabilen şeffaf hazne ve çelik gövde
- Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapabilmesine imkan verecek şekilde ayırabilen parçalar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şerbet ve ayran makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 20 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu |
| Hazne Sayısı | 1 Hazneli |
| Brüt Hacim | 20 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +5/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 35,2 cm |
| Derinlik | 40,2 cm |
| Yükseklik | 72 cm |
| Net Ağırlık | 18 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 1,85 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları

















