-11%


Uğur USM 20
0 out of 5
29.742,00 ₺ Orijinal fiyat: 29.742,00 ₺.26.520,00 ₺Şu andaki fiyat: 26.520,00 ₺.
1 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
Stok kodu: USM 20
Kategoriler: Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USM 20
- Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
- Yüksek ve düşük kıvamlı içecekler için çeşitli hacim seçenekleri
- Marka uygulaması yapabilen şeffaf hazne ve çelik gövde
- Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapabilmesine imkan verecek şekilde ayırabilen parçalar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şerbet ve ayran makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 25 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Meyve Suyu Soğutucu |
| Hazne Sayısı | 1 Hazneli |
| Brüt Hacim | 22 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +5/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 18 lt. |
| Derinlik | 50 cm |
| Yükseklik | 70,5 cm |
| Net Ağırlık | 23 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 4,3 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.















