-11%




Uğur UDR 10 SCE ANKA
0 out of 5
189.473,00 ₺ Orijinal fiyat: 189.473,00 ₺.168.947,00 ₺Şu andaki fiyat: 168.947,00 ₺.
Sürgü Cam Kapaklı ve Bombe Cam Vitrinli Dondurma Teşhir Reyonu – 10 Kaplı
Stok kodu: UDR 10 SCE ANKA
Kategoriler: Dondurma Teşhir Reyonları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDR 10 SCE ANKA
- Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
- Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
- Kolayca yerinden çıkarılıp yerine takılabilen dondurma kaseleri
- Dijital termometre
- Kolay sökülüp takılabilir frenli – frensiz teker
- Ön bölümde yer alan ışıklı reklam alanı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Teşhir Reyonları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 113 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Ürün Tipi | |
| Vitrin Tipi | Bombe Cam Vitrinli |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Dondurma Kabı Sayısı | 10 |
| Dondurma Kase Hacmi | 5lt. |
| Aydınlatma | Var |
| Çalışma Sıcaklığı | -18/-23 °C |
| Genişlik | 105,5 cm |
| Derinlik | 111,5 cm |
| Yükseklik | 121 cm |
| Net Ağırlık | 93 |
| Dondurma Kasesi Ebatları(GxDxY) | 170x360x110mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 5,8 |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺.














