-11%




Uğur UDR 10 SCE
0 out of 5
78.224,00 ₺ Orijinal fiyat: 78.224,00 ₺.69.749,00 ₺Şu andaki fiyat: 69.749,00 ₺.
Sürgü Cam Kapaklı ve Bombe Cam Vitrinli Dondurma Teşhir Reyonu – 10 Kaplı
Stok kodu: UDR 10 SCE
Kategoriler: Dondurma Teşhir Reyonları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDR 10 SCE
- Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
- Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
- Kolayca yerinden çıkarılıp yerine takılabilen dondurma kaseleri
- Dijital termometre
- Kolay sökülüp takılabilir frenli – frensiz teker
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Teşhir Reyonları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 113 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Ürün Tipi | |
| Vitrin Tipi | Bombe Cam Vitrinli |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Dondurma Kabı Sayısı | 10 |
| Dondurma Kase Hacmi | 5lt. |
| Çalışma Sıcaklığı | -18/-23 °C |
| Genişlik | 101,3 cm |
| Derinlik | 90 cm |
| Yükseklik | 131 cm |
| Net Ağırlık | 93 |
| Dondurma Kasesi Ebatları(GxDxY) | 170x360x110mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 5,54 |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları














