-11%




Uğur UDR 12 BARBAROS
0 out of 5
863.447,00 ₺ Orijinal fiyat: 863.447,00 ₺.769.907,00 ₺Şu andaki fiyat: 769.907,00 ₺.
Sürgü Cam Kapaklı ve Bombe Cam Vitrinli Dondurma Teşhir Reyonu – 12 Kaplı
Stok kodu: UDR 12 BARBAROS
Kategoriler: Dondurma Teşhir Reyonları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDR 12 BARBAROS
- Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
- Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
- Kolayca yerinden çıkarılıp yerine takılabilen dondurma kaseleri
- Sıcaklığı sabit ve sürekli olarak aynı seviyede tutan dijital kontrol ünitesi ve otomatik defrost sistem
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Teşhir Reyonları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 240 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Ürün Tipi | |
| Vitrin Tipi | Bombe Cam Vitrinli |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Dondurma Kabı Sayısı | 12 |
| Dondurma Kase Hacmi | 5lt. |
| Çalışma Sıcaklığı | -18/-23 °C |
| Genişlik | 117,6 cm |
| Derinlik | 113 cm |
| Yükseklik | 134 cm |
| Net Ağırlık | 230 |
| Dondurma Kasesi Ebatları(GxDxY) | 328x144x109mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 20 |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺.














