-11%


Uğur UDM 160 H
0 out of 5
1.200.754,00 ₺ Orijinal fiyat: 1.200.754,00 ₺.1.070.672,00 ₺Şu andaki fiyat: 1.070.672,00 ₺.
Dondurma Makinesi
Stok kodu: UDM 160 H
Kategoriler: Dondurma Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 160 H
Dondurma Makinesi
- Piston pompa ile sürekli dondurma üretimi
- Son derece esnek üretim çıkışı, yüksek çalışma
- Karıştırıcıda ve kazanda oluşacak buzlanmayı önleyen otomatik defrost sistemi
- Korozyonu önleyen paslanmaz çelik parçalar
- Dondurmanın sertliğine göre kompresörün durma ve çalışmasını otomatik olarak kontrol eden dijital ampermetre
- Dondurmayı istenilen kıvamda üreten yüksek performans
- Otomatik üretim hattına bağlanabilme
- Kontrol, temizlik ve bakımının rahat yapabilmesi için demonte yan paneller
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Makinesi kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 360 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Tür | Hipermatik |
| Dondurma Çıkışı | -6°C |
| Mikser Motoru | 3 Hp |
| Minumum Basınç | 1,5 Bar |
| Pompa Motoru | 1 Hp |
| Kapasite(Max.) | 160 Lt/h |
| Kapasite(Min.) | 80 Lt/h |
| Depo Suyu15/18 | 1500 Lt/h |
| Şebeke Suyu 15/18 | 400 Lt/h |
| Frekans | 50 |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 72 cm |
| Derinlik | 108 cm |
| Yükseklik | 145 cm |
| Net Ağırlık | 345 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 6,3 |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
















