-11%


Uğur USS 15 DTKL
0 out of 5
25.792,00 ₺ Orijinal fiyat: 25.792,00 ₺.22.998,00 ₺Şu andaki fiyat: 22.998,00 ₺.
Tek Kapılı Mini Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 15 DTKL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 15 DTKL
Tek Kapılı Mini Dikey Şişe Soğutucu
- Aydınlatmalı kanopi
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Otomatik defrost
- Kendiliğinden kapanan kapı
- Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 20,5 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 1 Adet |
| Brüt Hacim | 19 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 250/50V/Hz |
| Genişlik | 29,5 cm |
| Derinlik | 36,6 cm |
| Yükseklik | 57,3 cm |
| Net Ağırlık | 19 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 230x250x302mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺.















