-11%


Uğur UDM 30 L5D
0 out of 5
711.605,00 ₺ Orijinal fiyat: 711.605,00 ₺.634.514,00 ₺Şu andaki fiyat: 634.514,00 ₺.
Dondurma Makinesi
Stok kodu: UDM 30 L5D
Kategoriler: Dondurma Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 30 L5D
Dondurma Makinesi
- Salamuralı soğutma sistemi
- Krom çevirme kazanı
- Krom muhafaza kabini (Opsiyonel)
- Cyclopentane izalasyonlu yekpare gövde
- Işıklı pano (Opsiyonel)
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Makinesi kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Tür | Dondurma Makinesi |
| Muhafaza Kova Hacmi (Kare Kova) | 140lt. |
| Çevirme Kazanı Hacmi | 7lt. |
| Bir Çevirmede Dondurma Üretim Mimiktarı | 10lt. |
| Besleme Gerilimi | 380/50 V/Hz |
| Genişlik | 212 cm |
| Derinlik | 72 cm |
| Yükseklik | 165 cm |
| Miksersiz Dış Boyutlar (GxDxY) | 720x2120x865mm |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺.














