-11%


Uğur UDM 40 C4D
0 out of 5
891.015,00 ₺ Orijinal fiyat: 891.015,00 ₺.794.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 794.488,00 ₺.
Dondurma Makinesi
Stok kodu: UDM 40 C4D
Kategoriler: Dondurma Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 40 C4D
Dondurma Makinesi
- Salamuralı soğutma sistemi
- Krom çevirme kazanı
- Krom muhafaza kabini (Opsiyonel)
- Cyclopentane izalasyonlu yekpare gövde
- Işıklı pano (Opsiyonel)
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Makinesi kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Tür | Dondurma Makinesi |
| Muhafaza Kova Hacmi (Kare Kova) | 112lt. |
| Çevirme Kazanı Hacmi | 12lt. |
| Bir Çevirmede Dondurma Üretim Mimiktarı | 10lt. |
| Besleme Gerilimi | 380/50 V/Hz |
| Genişlik | 282 cm |
| Derinlik | 72 cm |
| Yükseklik | 165 cm |
| Miksersiz Dış Boyutlar (GxDxY) | 720x1180x865mm |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları













