-11%


Uğur UDD 370 DTK R23
0 out of 5
76.017,00 ₺ Orijinal fiyat: 76.017,00 ₺.67.781,00 ₺Şu andaki fiyat: 67.781,00 ₺.
Dikey Dondurulmuş Gıda Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 370 DTK R23
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 370 DTK R23
- -15°C ile -18°C arasında soğutma
- Statik soğutma
- Cam kapılı modellerde dondurma ve dondurulmuş gıdalar için mükemmel sunum
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Daha yüksek ürün depolama kapasitesi sağlayan geniş raf aralığı
- Temperli cam kapı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Muhafaza Dolapları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 101 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | C |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Dondurulmuş Gıda |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Raf Adedi | 6 |
| Soğutma Sistemi | |
| Hacim | 328lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -15/-18°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 59,5 cm |
| Derinlik | 64 cm |
| Yükseklik | 184 cm |
| Net Ağırlık | 91 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 475x440x1555mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 3723 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺.

















