-11%


Uğur UDD 100 SCEBN R64
0 out of 5
34.712,00 ₺ Orijinal fiyat: 34.712,00 ₺.30.951,00 ₺Şu andaki fiyat: 30.951,00 ₺.
Yatay Plastik Çerçeveli Sürme Camlı Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 100 SCEBN R64
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 100 SCEBN
- 5 farklı model seçeneği
- Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Plastik çerçevelerde 100 adet üstü siparişlerde istenilen renk seçeneği
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Muhafaza Dolapları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 56 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | F |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Plastik Çerçeveli Sürme Camlı |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Standar Sepet Sayısı | Opsiyonel Adet |
| Soğutma Sistemi | |
| Hacim | 117,1 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 64,5 cm |
| Derinlik | 65 cm |
| Yükseklik | 94 cm |
| Net Ağırlık | 47 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 510x515x695/590mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 5, 912 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺.















