-7%






Uğur UBM 12
0 out of 5
8.481,00 ₺ Orijinal fiyat: 8.481,00 ₺.7.890,00 ₺Şu andaki fiyat: 7.890,00 ₺.
12 Kg Buz Makinesi
Stok kodu: UBM 12
Kategoriler: Buz Makinaları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UBM 12
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Buz makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 18,7 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Günlük Dondurma Kapasitesi | 12 Kg |
| Tek Döngüdeki Buz Kapasitesi | 9 Adet |
| Buz Depolama Kapasitesi | 0,6 lt. |
| Düşük Su Seviye Göstergesi | Var |
| Buz Dolu Göstergesi | Var |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Elektrik Güvenlik Sınıf | I |
| Genişlik | 22,2 cm |
| Derinlik | 29,4 cm |
| Yükseklik | 29 cm |
| Soğutucu Gaz | R600a |
İlgili ürünler
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları












