-7%


Uğur UBM 15
0 out of 5
19.393,00 ₺ Orijinal fiyat: 19.393,00 ₺.18.043,00 ₺Şu andaki fiyat: 18.043,00 ₺.
15 Kg Buz Makinesi
Stok kodu: UBM 15
Kategoriler: Buz Makinaları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UBM 15
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Buz makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 18,7 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Günlük Dondurma Kapasitesi | 15 kg |
| Tek Döngüdeki Buz Kapasitesi | 16 Adet |
| Buz Depolama Kapasitesi | 0,75 lt. |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Elektrik Güvenlik Sınıf | I |
| Genişlik | 30 cm |
| Derinlik | 22 cm |
| Yükseklik | 33 cm |
| Soğutucu Gaz | R90 |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺.














