-11%




Uğur UPR 1500 B
0 out of 5
261.436,00 ₺ Orijinal fiyat: 261.436,00 ₺.233.115,00 ₺Şu andaki fiyat: 233.115,00 ₺.
5 Raflı Pasta Teşhir Reyonu
Stok kodu: UPR 1500 B
Kategoriler: Ticari Ürünler, Pasta Teşhir Reyonu
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UPR 1500 B
- Cam yapısı sayesinde maksimum ürün görünürlüğü
- Ayarlanabilir cam raflar
- Mükemmel aydınlatma sağlayan ve her rafta yer alan LED aydınlatma
- 3D hava akışı sağlayan fanlı dinamik soğutma sistemi
- Enerji tasarrufu sağlayan elektronik termostat kontrolü
- Enerji tasarrufu sağlayan çift camlar
- Farklı tekerlek seçimleri (döner/frenli/frensiz)
- Kolay açılabilir ön cam sayesinde kolay temizlik
- Servis maliyetini azaltan kondanser yapısı
- Cam buğu önleyici
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Pasta teşhir reyonu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Enerji Sınıfı | D |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 3/M2 (EN 23953'e göre) |
| Cam Raf | 3 Adet |
| Hacim | 495/830 (EN 23953'e göre) lt |
| Sıcaklık Aralığı | -1/+10 °C |
| Genişlik | 154,3 cm |
| Derinlik | 80,5 cm |
| Yükseklik | 144,5 cm |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1457x670x838 mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 5073 kwh/Yıl |
| Soğutucu Gaz | R290 |
| Ses Seviyesi | 59 dB |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺.














