-11%


Uğur UMD 200 SC HS R25
0 out of 5
170.154,00 ₺ Orijinal fiyat: 170.154,00 ₺.151.721,00 ₺Şu andaki fiyat: 151.721,00 ₺.
Yatay Havuz Tipi Soğutucu
Stok kodu: UMD SC 200 HS R25
Kategoriler: Market Tipi Dondurucular ve Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UMD SC 200 HS
- Isıya yalıtımlı cam ve entegre aydınlatma sayesinde dondurma, dondurulmuş gıda ve soğuk içecekler için mükemmel sunum
- No-Frost sistemi sayesinde sıcaklığı sürekli ve sabit kılan güçlü hava dolaşımı
- Elektronik kontrollü otomatik defrost
- Marka uygulama kolaylığı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Market tipi dondurucular ve soğutucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Havuz Tipi |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 3 |
| Brüt Hacim | 549lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | -1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 101,5 cm |
| Derinlik | 125,5 cm |
| Yükseklik | 90,5 cm |
| Net Ağırlık | 128 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 705x1075x295mm |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺.















