-11%


Uğur UDM 350 L HS
0 out of 5
919.936,00 ₺ Orijinal fiyat: 919.936,00 ₺.820.276,00 ₺Şu andaki fiyat: 820.276,00 ₺.
Dondurma Makinesi
Stok kodu: UDM 350 L HS
Kategoriler: Dondurma Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 350 L HS
Dondurma Makinesi
- İstenen kıvamda dondurma üretebilen endüstriyel dondurma makinesi
- Korozyondan etkilenmeyen paslanmaz çelik gövde
- Kapak açıldığında mikser hareketini otomatik olarak durduran güvenlik mekanizması
- Çikolata tanecikleri, antep fıstığı gibi malzemeleri eklemeye imkan veren küçük kapak
- Yaralanmaları önlemek için kapağın altına monte edilmiş paslanmaz çelik filtre
- Olası sızıntıları önlemek üzere tasarlanmış dondurma haznesi
- Dondurma istenen kıvama ulaştığında kolaylıkla boşaltılmasını sağlayan iki devreli mikser robotu
Üretici sitesinden ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Makinesi kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 306 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Tür | Uğurmatik |
| Soğutma Sistemi | |
| Bir Çevirmede Dondurma Üretim Mimiktarı | 10lt. |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50 V/Hz |
| Genişlik | 73,5 cm |
| Derinlik | 105 cm |
| Yükseklik | 128 cm |
| Net Ağırlık | 291 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 8,7 |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺.















