-11%


Uğur UDM 300 H
0 out of 5
1.839.863,00 ₺ Orijinal fiyat: 1.839.863,00 ₺.1.640.544,00 ₺Şu andaki fiyat: 1.640.544,00 ₺.
Dondurma Makinesi
Stok kodu: UDM 300 H
Kategoriler: Dondurma Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDM 300 H
Dondurma Makinesi
- Piston pompa ile sürekli dondurma üretimi
- Son derece esnek üretim çıkışı, yüksek çalışma
- Karıştırıcıda ve kazanda oluşacak buzlanmayı önleyen otomatik defrost sistemi
- Korozyonu önleyen paslanmaz çelik parçalar
- Dondurmanın sertliğine göre kompresörün durma ve çalışmasını otomatik olarak kontrol eden dijital ampermetre
- Dondurmayı istenilen kıvamda üreten yüksek performans
- Otomatik üretim hattına bağlanabilme
- Kontrol, temizlik ve bakımının rahat yapabilmesi için demonte yan paneller
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Makinesi kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 480 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Tür | Hipermatik |
| Dondurma Çıkışı | -6°C |
| Mikser Motoru | 4 Hp |
| Minumum Basınç | 1, 5 Bar |
| Pompa Motoru | 1 Hp |
| Kapasite(Max.) | 300 Lt/h |
| Kapasite(Min.) | 160 Lt/h |
| Depo Suyu15/18 | 2200 Lt/h |
| Şebeke Suyu 15/18 | 700 Lt/h |
| Frekans | 50 |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50 V/Hz |
| Genişlik | 78 cm |
| Derinlik | 130 cm |
| Yükseklik | 167 cm |
| Net Ağırlık | 466 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 9,2 |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
















