-11%


Uğur UDD 500 SCEBN R24
0 out of 5
58.895,00 ₺ Orijinal fiyat: 58.895,00 ₺.52.515,00 ₺Şu andaki fiyat: 52.515,00 ₺.
Yatay Plastik Çerçeveli Sürme Camlı Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 500 SCEBN R24
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 500 SCEBN
- 5 farklı model seçeneği
- Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Plastik çerçevelerde 100 adet üstü siparişlerde istenilen renk seçeneği
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Yatay derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 122 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | F |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Plastik Çerçeveli Sürme Camlı |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Standar Sepet Sayısı | Opsiyonel Adet |
| Soğutma Sistemi | |
| Hacim | 352lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 157 cm |
| Derinlik | 65 cm |
| Yükseklik | 92 cm |
| Net Ağırlık | 110 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1430x510x734/607mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 1460 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları


















