-11%


Uğur UDD 550 SC R24
0 out of 5
54.536,00 ₺ Orijinal fiyat: 54.536,00 ₺.48.627,00 ₺Şu andaki fiyat: 48.627,00 ₺.
Yatay Düz Sürme Düz Camlı Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 550 SC R24
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 550 SC
- 4 farklı model seçeneği
- Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
- Tüm modellerde bakım gerektirmeyen dahili kondenser
- Su tahliyesi
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
- Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Yatay derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 114 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Düz Sürme Düz Camlı |
| İklim Sınıfı | 5 |
| Standar Sepet Sayısı | Opsiyonel Adet |
| Soğutma Sistemi | |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 175 cm |
| Derinlik | 62,9 cm |
| Yükseklik | 89,2 cm |
| Net Ağırlık | 96 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1630x510x715mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.















