-11%


Uğur UDD 300 SCEB R24
0 out of 5
43.542,00 ₺ Orijinal fiyat: 43.542,00 ₺.38.825,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.825,00 ₺.
Yatay Eğik Sürme Düz Camlı Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 300 SCEB R24
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 300 SCEB
- 6 farklı model seçeneği
- Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
- Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacmi
- Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
- Su tahliyesi
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Muhafaza Dolapları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 70 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | E |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Eğik Sürme Düz Camlı |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Standar Sepet Sayısı | Opsiyonel Adet |
| Soğutma Sistemi | |
| Hacim | 229 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 100,9 cm |
| Derinlik | 61,5 cm |
| Yükseklik | 95 cm |
| Net Ağırlık | 56 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 890x500x708/610mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 813, 95 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺.
















