-11%


Uğur USM 4 x 20
0 out of 5
72.821,00 ₺ Orijinal fiyat: 72.821,00 ₺.64.932,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.932,00 ₺.
4 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
Stok kodu: USM 4 x 20
Kategoriler: Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USM 4 x 20
- Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
- Yüksek ve düşük kıvamlı içecekler için çeşitli hacim seçenekleri
- Marka uygulaması yapabilen şeffaf hazne ve çelik gövde
- Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapabilmesine imkan verecek şekilde ayırabilen parçalar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şerbet ve ayran makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Meyve Suyu Soğutucu |
| Hazne Sayısı | 4 Hazneli |
| Brüt Hacim | 88 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +5/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 72 cm |
| Derinlik | 50 cm |
| Yükseklik | 5 cm, 70 |
| Net Ağırlık | 51 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 8,8 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 2045 BK
0 5 üzerinden239lt. Süper Dondurucu
55.589,00 ₺Orijinal fiyat: 55.589,00 ₺.49.567,00 ₺Şu andaki fiyat: 49.567,00 ₺.

















