-11%


Uğur USM 10 A
0 out of 5
29.574,00 ₺ Orijinal fiyat: 29.574,00 ₺.26.370,00 ₺Şu andaki fiyat: 26.370,00 ₺.
1 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
Stok kodu: USM 10 A
Kategoriler: Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USM 10 A
- Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
- Yüksek ve düşük kıvamlı içecekler için çeşitli hacim seçenekleri
- Marka uygulaması yapabilen şeffaf hazne ve çelik gövde
- Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapabilmesine imkan verecek şekilde ayırabilen parçalar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şerbet ve ayran makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 22 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu |
| Hazne Sayısı | 1 Hazneli |
| Brüt Hacim | 11 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +5/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 18 lt. |
| Derinlik | 50 cm |
| Yükseklik | 58 cm |
| Net Ağırlık | 20,5 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 3,8 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺.















