-11%


Uğur UMD 2100 D3K D/S DF MARMARİS
0 out of 5
584.313,00 ₺ Orijinal fiyat: 584.313,00 ₺.521.012,00 ₺Şu andaki fiyat: 521.012,00 ₺.
Dikey Market Tipi Dondurucu/Soğutucu
Stok kodu: UMD 2100 D3K D/S DF MARMARİS
Kategoriler: Market Tipi Dondurucular ve Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UMD 2100 D3K D/S DF MARMARİS
Dikey Market Tipi Dondurucu/Soğutucu
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Market tipi dondurucular ve soğutucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Market Tipi |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 3 |
| Brüt Hacim | 900lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | -1/+5°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 210 cm |
| Derinlik | 74,5 cm |
| Yükseklik | 233,8 cm |
| Net Ağırlık | 285 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1978x478x947mm |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.















