

Uğur UMD 1850 D3K D/S DF MARMARİS
0 out of 5
Dikey Market Tipi Dondurucu/Soğutucu
Availability: Stokta yok
Stok kodu: UMD 1850 D3K D/S DF MARMARİS
Kategoriler: Market Tipi Dondurucular ve Soğutucular, Ticari Ürünler
- Ek bilgi
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Market Tipi |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 3 |
| Brüt Hacim | 785lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | -1/+5°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 185 cm |
| Derinlik | 74,5 cm |
| Yükseklik | 233,8 cm |
| Net Ağırlık | 278 |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺.
















