-11%


Uğur UMD 1450 D/S DF İZMİR
0 out of 5
93.183,00 ₺ Orijinal fiyat: 93.183,00 ₺.83.088,00 ₺Şu andaki fiyat: 83.088,00 ₺.
Yatay Market Tipi Dondurucu/Soğutucu
Stok kodu: UMD 1450 D/S DF İZMİR
Kategoriler: Market Tipi Dondurucular ve Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UMD 1450 D/S DF İZMİR
- Geniş ve kullanışlı kapasite
- Elektronik denetimler sayesinde düşük enerji tüketimi
- Bakım gerektirmeyen soğutma sistemi
- Market içinde farklı yerleşim düzenlerine imkan veren tasarım
- Düşük yatırım ve işletim maliyeti
- Elektronik ısı kontrol sistemi
- Ayarlanabilir ayak
- Plastik çerçeve
- İç aydınlatma
- Su tahliyesi
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Market Tipi Dondurucular ve Soğutucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Market Tipi |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 3 |
| Brüt Hacim | 588lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Sıcaklık Aralığı(Soğutucu) | -1/+5°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 145,6 cm |
| Derinlik | 85,8 cm |
| Yükseklik | 89 cm |
| Net Ağırlık | 115 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1320x720x627/685mm |
| Soğutucu Gaz | R404A |
İlgili ürünler
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺.

















