-11%




Uğur UDR 16 SCE ANKA
0 out of 5
218.439,00 ₺ Orijinal fiyat: 218.439,00 ₺.194.774,00 ₺Şu andaki fiyat: 194.774,00 ₺.
Sürgü Cam Kapaklı ve Bombe Cam Vitrinli Dondurma Teşhir Reyonu – 16 Kaplı
Stok kodu: UDR 16 SCE ANKA
Kategoriler: Dondurma Teşhir Reyonları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDR 16 SCE ANKA
- Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
- Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
- Kolayca yerinden çıkarılıp yerine takılabilen dondurma kaseleri
- Dijital termometre
- Kolay sökülüp takılabilir frenli – frensiz teker
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Teşhir Reyonları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Ürün Tipi | |
| Vitrin Tipi | Bombe Cam Vitrinli |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Dondurma Kabı Sayısı | 16 |
| Dondurma Kase Hacmi | 5lt. |
| Aydınlatma | Var |
| Çalışma Sıcaklığı | -18/-23 °C |
| Genişlik | 156,2 cm |
| Derinlik | 111,5 cm |
| Yükseklik | 121 cm |
| Dondurma Kasesi Ebatları(GxDxY) | 170x360x110mm |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1402x790x710/602mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 8,45 |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺.















