-11%


Uğur UDD 550 SCEB R24
0 out of 5
59.265,00 ₺ Orijinal fiyat: 59.265,00 ₺.52.844,00 ₺Şu andaki fiyat: 52.844,00 ₺.
Yatay Eğik Sürme Bombe Camlı Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 550 SCEB R24
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 550 SCEB
- 6 farklı model seçeneği
- Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
- Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacmi
- Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
- Su tahliyesi
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Yatay derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 114 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | F |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Eğik Sürme Bombe Camlı |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Standar Sepet Sayısı | Opsiyonel Adet |
| Soğutma Sistemi | |
| Hacim | 442lt. |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 175 cm |
| Derinlik | 61,5 cm |
| Yükseklik | 95 cm |
| Net Ağırlık | 96 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1630x500x708/610mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 1733, 75 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺.


















