-11%


Uğur UDD 400 SCB R24
0 out of 5
47.643,00 ₺ Orijinal fiyat: 47.643,00 ₺.42.481,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.481,00 ₺.
Yatay Düz Sürme Düz Camlı Muhafaza Dolabı
Stok kodu: UDD 400 SCB R24
Kategoriler: Muhafaza Dolapları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 400 SCB
- 6 farklı model seçeneği
- Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
- Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit
- Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
- Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacmi
- Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
- Su tahliyesi
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Muhafaza Dolapları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 80 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Kullanım Şekli | |
| Tür | Düz Sürme Düz Camlı |
| İklim Sınıfı | 5 |
| Standar Sepet Sayısı | Opsiyonel Adet |
| Soğutma Sistemi | |
| Sıcaklık Aralığı | -18/-23°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 129,8 cm |
| Derinlik | 62,9 cm |
| Yükseklik | 89,2 cm |
| Net Ağırlık | 65 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1180x510x715mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 1361, 41 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
67.775,00 ₺Orijinal fiyat: 67.775,00 ₺.60.433,00 ₺Şu andaki fiyat: 60.433,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺.


















